skip to Main Content

Ztratili jste práci a scházejí vám peníze na nezbytné měsíční výdaje? Potřebujete platit jídlo, nájem, plyn nebo elektřinu? Vyžít ze sociálních dávek může být náročné, obzvlášť pokud máte početnou rodinu. Pokud jste krátkodobě nezaměstnaní, můžete vyzkoušet zajímavé půjčky pro nezaměstnané. Díky ním se váš rozpočet hned o něco navýší a utrácet budete s mnohem větší radostí.

Rychlá půjčka pro nezaměstnané ihned na účet

Jaké půjčky jsou vhodné pro nezaměstnané osoby

Jako nezaměstnaný člověk máte při půjčce velice zúžené možnosti. Většina bank potřebuje doložit příjem nebo alespoň předložit čestné prohlášení. Jestliže nepobíráte stálý plat, který byste prokázali, pravděpodobně zde půjčku nezískáte a veškerá vaše snaha o úvěr půjde vniveč. Lépe si pak stojíte s žádostí o půjčku bez doložení příjmů. Zaměřte se tedy na nebankovní finanční společnosti, které nepotřebují znát jeho skutečnou výši a ani se neptají na vašeho aktuálního zaměstnavatele. Podmínky, jaké musíte splnit, vždy najdete u konkrétní půjčky.

Půjčky pro nezaměstnané v malé částce získáte ihned

Pokud jste ztratili práci, můžete požádat o mikropůjčku do 5 000 Kč. Taková částka bude převedena okamžitě na váš účet (nebo poskytnuta v hotovosti). Nepotřebujete doložit příjem a mnohdy ani předložit občanský průkaz. Stačí pouze zadat jméno, příjmení, bydliště a číslo účtu. Půjčku můžete získat online, jako SMS půjčku nebo osobně na pobočkách vybraných nebankovních společností.

Svou půjčku splaťte včas

Jestliže nemáte stálé zaměstnaní, možná pro vás bude obtížnější včas splatit svou půjčku. Určitě se ale pokuste dodržet termín, který si stanovíte. Pokud se u splátek nezpozdíte, vzroste vaše bonita v očích finanční společnosti a další půjčka vám bude poskytnuta s mnohem větší ochotou i na více finančních prostředků. Zároveň mějte na paměti, že prodloužení splatnosti půjčky je většinou ošetřeno poplatkem. Stejně tak když se opozdíte se svou splátkou, můžete dostat nepříjemnou pokutu.

Back To Top