skip to Main Content
Inzerce půjček zdarma bez podvodů a bez poplatků

Půjčka ihned na směnku

Chybí vám peníze a chcete je získat rychle, snadno a za výhodných podmínek? Můžete vybírat nejen z aktuální nabídky bank, doporučujeme vám se obrátit i na nebankovní finanční společnosti. Velmi oblíbené jsou rovněž půjčky na směnku, které poskytují i soukromé osoby. Tyto půjčky jsou zajištěné cenným papírem a jejich poskytnutí je tedy bezproblémové. Pokud si navíc vyberete věřitele ve svém okolí, doručí vám půjčku až domů ihned.

Náš TIP: Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte doporučené půjčky na směnku od soukromých investorů.

OneCredit půjčka

OneCredit půjčka
Pět bodů

Částka
1 000 – 600 000 Kč

Splatnost
1 – 84 měsíců

Crediton půjčka ihned

CreditOn půjčka
Pět bodů

Částka
1 000 – 20 000 Kč

Splatnost
7 – 31 dní

Výhody půjčky na směnku

Půjčka na směnku přináší mnoho výhod věřiteli i dlužníkovi. Protože poskytnete záruku ve formě cenného papíru, budete vám nabídnuto pravděpodobně výhodné úročení a peníze získáte okamžitě. Pokud chcete o peníze žádat z pohodlí domova, můžete se obrátit na finanční společnost, která spolupracuje s obchodními zástupci. Pověřený obchodník přijede až k vám domů, kde s vámi sepíše smlouvu a sjedná pro obě strany prospěšné podmínky.

Půjčky na směnku přijedeme

Potřebujete půjčit peníze na směnku? Pomůžeme Vám! Další informace na Půjčitsi.cz

Půjčka od soukromé osoby

Snadné vyřízení půjčky od soukromé osoby. Bez registru a i bez prokazování příjmu.

V hotovosti nebo na bankovní účet

Jakmile požádáte o půjčku na směnku, proběhne její schválení. Jestliže žádáte u nebankovní společnosti, zabere to jen několik minut. Následně vám budou peníze převedeny na bankovní účet nebo předány na ruku v hotovosti. Jaký způsob vyplacení půjčky je pro vás výhodnější, si sami dobře promyslete. Bankovní převod může v pracovní dny proběhnout okamžitě, stejně tak ale můžete na své peníze čekat další dva dny. V případě hotovosti využijte osobní předání peněz, obdržíte je ihned. Jestliže si je necháte poslat poštou, dostanou se k vám třeba až na konci pracovního týdne.

Základní informace o směnkách najdete ZDE.

Na co si dát pozor

Půjčky na směnku s možností osobního předání ale přináší i určitá úskalí. Cenným papírem ručíte, že svůj závazek uhradí včas a v plné výši. Pokud to nestihnete, můžete si splatnost samozřejmě prodloužit – pokud s odkladem úhrady druhá strana souhlasí. Jestliže ji však nesplatíte vůbec, hrozí vám i exekuce. „Půjčky na směnku ihned“ jsou snadno vymahatelné. Proto se také u věřitelů těší tak velké oblibě. Vždy si tedy prověřte, s kým o půjčce jednáte.

Recenze a zkušenosti

Máte zkušenosti s půjčkou na směnku? Podělte se o ně zde…

EveryDay plus

EveryDay Plus
Pět bodů

Částka
100 – 50 000 Kč

Splatnost
1 – 60 dní

COOL Money

COOL Money půjčka
Pět bodů

Částka
10 000 – 300 000 Kč

Splatnost
1 – 84 měsíců

Back To Top