skip to Main Content
Půjčky bez registru a Solusu

Půjčka bez registru každému

Pro všechny z vás, kteří mají záznam v registru dlužníků, jsou připraveny půjčky bez registru. Nevěšte hlavu, pokud jste se v minulosti dostali do velkých dluhů. O půjčku dnes můžete požádat u nebankovní společnosti, která do registru nenahlíží a raději dává přednost stanovení vlastní bonity u klientů. U takové společnosti obvykle můžete žádat i opakovaně a už se nikdy v budoucnu nemuset potýkat s nedostatkem peněz.

Crediton půjčka ihned

CreditOn půjčka
Pět bodů

Částka
1 000 – 20 000 Kč

Splatnost
7 – 31 dní

SMS půjčka ihned

Sjednejte si půjčku i přes mobil! Půjčit si můžete přes SMS až do částky 30 000 Kč.

Rychlá půjčka bez registru

Rychlá nebankovní půjčka bez nahlížení do registru dlužníků. Sjednejte si jistou půjčku ještě dnes.

Půjčka bez doložení příjmů

Sjednejte si nebankovní půjčku bez registru a bez doložení příjmu online.

Proč se půjčky bez registru vyplatí

Při žádosti o půjčku bez registru a Solusu se nemusíte bát, že by nebyla schválena. Pokud už vaše žádost nedopadne, pravděpodobně to bude z důvodu, který můžete ovlivnit. Záznamy v registrech dlužníků bývají na mnoho let. Pokud jste tedy před deseti lety pozdě splatili půjčku nebo se zpozdili s úhradou pojištění či faktury za volání, může to pro vás dnes představovat velký problém.

Půjčky bez registru jsou rychle schválené, jelikož není potřeba nikde nic složitě prověřovat. Tyto půjčky ihned můžete získat spíše u nebankovních společností než u bank. České banky si podrobně stanovují bonitu žadatelů o úvěry a prověřování záznamů v registrech představuje jeden krok.

TIP: Potřebujete menší finanční obnos? Vyzkoušejte půjčku před výplatou bez registru!

Solus – zájmové sdružení právnických osob

Solus je registr dlužníků, který funguje od roku 1999. Skládá se z registru fyzických osob a identifikačních čísel. Zahrnuje také pozitivní registr, registr neplatných dokladů, insolvenční registr a registr třetích osob. Mnoho informací o něm najdete na internetu. O výpis můžete žádat online nebo i přes SMS. Některé registry dlužníků mají ale ryze negativní charakter a záznamy v nich vám mohou velmi uškodit.

Kdo může žádat o půjčku bez registru

O půjčku bez registru může žádat úplně každý člověk starší 18 let. Mladším osobám se obvykle úvěry neposkytují. Ať už pracujete, studujete, jste v důchodu nebo na mateřské, můžete snadno a rychle získat zajímavou půjčku.

Back To Top