skip to Main Content

Máte nízký stálý příjem a potřebujete půjčit finanční prostředky? Spíše než banku kontaktujte soukromou finanční společnost. Půjčky bez příjmu a registru jsou dnes žádané a oblíbené. Poskytují je nebankovní finanční instituce, které si u svých klientů budují vlastní bonitu. Nezáleží jim na vašich starých pozdních úhradách a ani nepotřebují potvrzení vašeho příjmu, pokud jste schopni řádně splácet.

Nedokládejte svůj příjem

Pracujete na hlavní nebo vedlejší úvazek? Podnikáte? Získat potvrzení o výši příjmu vám zabere i několik hodin. V prvním případě se musíte obrátit na svého zaměstnavatele, jako podnikatel pak navštívit finanční úřad. Jestliže svou půjčku chcete vyřešit rychle a diskrétně, vyberte si ji u společnosti, která žádné takové potvrzení od svých klientů nevyžaduje. Na půjčku tak snadno dosáhnou i maminky na mateřské dovolené, pracující studenti nebo senioři pobírající starobní důchod.

Půjčka pro každého i bez registru

Registry dlužníků dnes působí spíše jako přežitek. Záznamy v nich se ukládají na mnoho let. Současnou půjčku vám tak dokáže zkomplikovat i roky starý záznam. K tomu, abyste se do registru dostali, stačí jedna upomínka od banky. Navíc služby registru využívají i další instituce, jako třeba pojišťovny nebo mobilní operátoři. Pokud si vyberete půjčku bez registru, získáte navíc jistotu rychlejšího schválení. Peníze se na váš bankovní účet dostanou již za 15 minut.

V jaké výši si půjčit

Výše půjčky závisí jenom na vás. Dnes můžete vybírat z celé škály účelových i neúčelových úvěrů, které nabízejí zajímavé úročení a celkově výhodné podmínky. Jestliže nedokládáte svůj příjem, mnohdy finanční společnost přece jen požaduje uvedení alespoň jeho přibližné výše nebo čestné prohlášení o tom, kolik měsíčně pobíráte. Půjčka bez doložení příjmu se může pohybovat v tisících, desetitisících i statisících korunách. Ničím výjimečným nejsou ani hypoteční úvěry bez doložení, které nabízejí banky i nebankovní společnosti.

Back To Top