skip to Main Content
TOP rychlé půjčky
Crediton půjčka ihned

CreditOn půjčka
Pět bodů

Částka
1 000 – 20 000 Kč

Splatnost
7 – 31 dní

Půjčka od Zaplo

Zaplo půjčka
Pět bodů

Částka
1 000 – 30 000 Kč

Splatnost
7 – 30 dní

Creditstar půjčka recenze

Creditstar půjčka
Pět bodů

Částka
1 000 – 25 000 Kč

Splatnost
5 – 180 dní

Plus půjčka

PLUS půjčka
Pět bodů

Částka
1 000 – 8 000 Kč

Splatnost
1 – 30 dní

EveryDay plus

EveryDay Plus
Pět bodů

Částka
100 – 50 000 Kč

Splatnost
1 – 60 dní

Co je půjčka před výplatou

Půjčky před výplatou jsou menší úvěry obvykle v rozmezí od 10 do 15 tisíc Kč, určené pro případ nouze. Na rozdíl od jiných půjček věřitelé nevyžadují, abyste měli dobrou bonitu – a mnozí z nich ani nepřikládají přílišnou důležitost záznamům v registrech dlužníků potenciálních žadatelů.

Jelikož se půjčky před výplatou nejčastěji splácejí mezi týdnem až měsícem, mají vysokou roční procentní sazbu nákladů (RPSN). V mnoha případech může RPSN činit více než 100 %. Protože však půjčku před výplatou splácíte v relativně krátké době, na úrocích a poplatcích majlant nepřeplatíte. Nejlepší z poskytovatelů půjček před výplatou dokonce nabízejí poměrně rozumné úrokové sazby a poplatky, proto se vyplatí využít před žádostí o půjčku srovnávač.

Žádost o půjčku před výplatou lze podat online z mobilního zařízení nebo počítače, někteří věřitelé však umožňují podat žádost také po telefonu nebo při návštěvě pobočky.

Hlavní výhody půjčky do výplaty

 • Dostupnost – Výhodou půjček před výplatou je jejich snadná dostupnost. Mnozí poskytovatelé půjček slibují přístup k penězům do několika desítek minut a okamžité rozhodnutí o schválení půjčky.
 • Snadná žádost – O půjčku do výplaty je možné žádat online, z pohodlí domova a obvykle ji vyplníte „za pár kliknutí“.
 • Nízké požadavky na žadatele – Tradiční věřitelé obvykle vyžadují rodné číslo, průkaz totožnosti s fotografií, doklad o příjmu, kontrolu úvěruschopnosti a ověří vaši schopnost splácet půjčku. Na rozdíl od bankovních úvěrů má většina půjček před výplatou méně požadavků pro podání žádosti.
 • Stačí nízká bonita – Na rozdíl od tradičních půjček, u kterých je ke schválení potřeba dobrá nebo skvělá bonita, půjčky před výplatou nevyžadují čistou úvěrovou historii ani potvrzení o výši příjmů.
 • Jedná se o neúčelové půjčky – Peníze, které získáte díky půjčce před výplatou můžete použít, jak uznáte za vhodné.
 • Není vyžadováno zajištění – Na rozdíl od půjčky na auto, řady bankovních půjček nebo hypotéky nejsou půjčky před výplatou zajištěny osobním majetkem. To znamená, že pokud nesplácíte, věřitel vám v důsledku toho nemůže zabavit zástavu.

Největší výhodou půjček před výplatou je jejich bezkonkurenční dostupnost. O půjčku před výplatou můžete rychle požádat online. Vyřízení je téměř okamžité – během několika minut po přijetí žádosti o půjčku vám peníze přistanou na bankovním účtu. To je výhodné pro lidi, kteří se ocitli v tíživé situaci a potřebují urychleně uhradit nečekané výdaje.

Pro dlužníky je také k dispozici široká škála úvěrových produktů. Nové předpisy ČNB nabízejí lepší ochranu spotřebitelů. Tato nařízení vyžadují, aby náklady na půjčky před výplatou byly omezeny zákonem – zastřešují výši poplatků a úroků, které mohou být účtovány.

Půjčka do výplaty je ideální řešení pro jakéhokoliv zájemce, který nemá žádnou finanční rezervu, potřebuje rychle uspokojit své momentální finanční potřeby a ví, že brzy obdrží peníze na účet od svého zaměstnavatele nebo zákazníka.

Půjčka do výplaty ihned i přes mobil

Jak požádat o půjčku před výplatou ihned na účet

Pokud se rozhodnete požádat o půjčku před výplatou, je důležité zvážit následující skutečnosti:

 1. Ujistěte se, že si půjčujete jen to, co potřebujete. Maximální částka, kterou vám věřitel může nabídnout, se sice může zdát lákavá, ale pokud ji nepotřebujete, nestojí vám za vysoké splátky.
 2. Udělejte si čas na to, abyste zvážili vaše možnosti. Než podáte žádost o půjčku, zjistěte, zda je pro vás vhodná. Věřitelé nabízejí různé poplatky v závislosti na zvoleném splátkovém plánu a jeden může být pro vaši situaci výhodnější než jiný.
 3. Pečlivě si vybírejte svého věřitele. Přestože většina poskytovatelů dodržuje předpisy stanovené Českou národní bankou, někteří se jimi bohužel dosud neřídili. Zda je věřitel regulován ČNB, zjistíte rychlou prohlídkou jeho webových stránek.

Potřebujete-li okamžitě peníze, seznamte se s naší nabídkou půjček ihned na účet.

Zde získáte půjčku do výplaty i bez registru

Jak už jsme nastínili úvodem, půjčky do výplaty jsou vhodné pro žadatele s nižší bonitou. Kromě toho jsme však hovořili i o tom, že někteří z věřitelů nepřikládají vysokou důležitost záznamům v úvěrových registrech. To neznamená, že by poskytovatelé tzv. půjčky bez registru do registrů dlužníků vůbec nenahlíželi – dle regulace ČNB musí. Drobné prohřešky v úvěrové historii však nejsou problémem. Poskytovatelé půjčky do výplaty bez registru mají vlastní hodnotící kritéria, které však splní téměř jakýkoliv žadatel. Vzhledem k benevolenci těchto úvěrových společností je však samozřejmě třeba počítat s vyšším RPSN. Věřitelé si tak kompenzují riziko plynoucí z poskytování půjček lidem s negativními záznamy v registrech dlužníků.

Kde je rovněž možné si půjčku bez registru sjednat?

Kromě půjček do výplaty bez registru můžete na českém úvěrovém trhu nalézt ještě celou řadu dalších alternativ, které mohou naplnit očekávání klientů s horší bonitou či záznamy v registrech dlužníků. Například:

 • Výhodné půjčky pro klienty se špatnou bonitou nabízí Maxi-Credit.cz. Jedná se o půjčku, kterou můžete čerpat již do 10 minut. Spolehlivý, flexibilní a bezpečný úvěr si lze sjednat až ve výši 8 000 Kč, peníze si přitom můžete půjčit na 30 dní.
 • Standardní požadavky na půjčku před výplatou splňuje i rychlá půjčka bez registru Zaplo.cz, kterou si můžete sjednat ve výši až 30 000 Kč na 30 dní. Peníze standardně obdržíte na účet už do 15 minut.
 • Širokou nabídku nebankovních půjček naleznete i na webu Akutnípůjčka.cz, kde si můžete sjednat půjčku za velmi výhodných podmínek. Tato nebankovní půjčka je poskytována opravdu každému.

Pokud jste měli doposud negativní zkušenosti s bankovními půjčkami, nevěšte hlavu. Stačí vědět, kde hledat. Široký nebankovní trh nabízí řadu možností, které dokážou uspokojit téměř jakékoliv potřeby i problémového klienta.

Časté dotazy

Za jak dlouho musím splatit půjčku před výplatou?

Půjčka před výplatou je krátkodobá půjčka, to znamená, že se její splatnost nejčastěji pohybuje do 30 dní.

Jaké podmínky musím splnit, aby mi byla schválená půjčka do výplaty pro každého?

Jak už sám název napovídá, půjčku do výplaty pro každého může získat téměř kdokoliv. Nemusíte splňovat žádné speciální podmínky na bonitu, výši příjmů nebo čistou úvěrovou historii. Problém se získáním půjčky mohou mít pouze jedinci v osobním bankrotu nebo insolvenci.

Proč některé společnosti vyžadují zaslat 1 Kč na účet?

Jedná se o zcela běžnou praxi, kterou si úvěrová společnost ověřuje, zda jste skutečně vlastníkem bankovního účtu, který byl uveden v žádosti o půjčku do výplaty. Nemusíte se ničeho bát.

Co mám dělat, když nemám na splacení půjčky?

V prvé řadě je třeba komunikovat a oznámit tuto skutečnost poskytovateli půjčky. V životě na nás číhá celá řada nejistot a někdy se zkrátka problémům se splácením nevyhnete. Věřitel vám může nabídnout odložení splátky za poplatek, případně předestře nějaké jiné alternativní cesty k řešení vaší situace.

Za jak dlouho dostanu peníze na účet?

Záleží na poskytovateli půjčky před výplatou, pokud však žádáte o půjčku online, můžete očekávat peníze na účtu už od 10 minut od podání žádosti.

Jaké doklady budu potřebovat pro vyřízení půjčky před výplatou?

Vyřízení půjčky před výplatou je velmi snadné. V podstatě vám postačí dva doklady totožnosti, ze kterých poskytovatel získá potřebné informace a obvykle je třeba v rámci žádosti vyplnit ještě číslo účtu, emailovou adresu a telefonní číslo.

Peníze si vyřídíte jednoduše přes internet

Měli byste si sjednat půjčku před výplatou?

Zda byste měli požádat o půjčku před výplatou, závisí na vaší finanční situaci. Pokud vás postihne nečekaný výdaj několik dní před příští výplatou a podaří se vám najít úvěr, který vás při splácení nezatíží vysokou sazbou, může to být rozumné řešení.

Ačkoli se však stávají půjčky před výplatou stále oblíbenější volbou pro lidi, kteří řeší neplánované výdaje, mohou se v konečném důsledku prodražit kvůli vysokým úrokům a dalším poplatkům, což znamená, že nemusí být vždy tou nejlepší volbou. Než si vezmete jakýkoli typ půjčky, musíte si být jisti, že si můžete dovolit splátku v plné výši v době její splatnosti.

Na co je vhodná půjčka do výplaty

Půjčku do výplaty charakterizuje nižší úvěrový rámec a kratší doba splatnosti. Nehodí se k financování velkých a dlouhodobých výdajů typu koupě nového vozu nebo rekonstrukce nemovitosti.

Pokud však víte, že brzy obdržíte výplatu od zaměstnavatele nedostává se vám hotovosti a čelíte neočekávanému výdaji typu:

 • Nedoplatek za energie,
 • účet za telefon,
 • rozbitý domácí spotřebič,
 • platba za služby řemeslníkovi,
 • pokuta za jízdu na černo,

můžete využít půjčku před výplatou k uhrazení akutní finanční potřeby a po výplatě tento úvěr okamžitě splatit.

Je lepší nebankovní půjčka před výplatou nebo kontokorent?

Záleží na situaci konkrétního jednotlivce. Pokud máte možnost si sjednat bankovní kontokorent, může samozřejmě plnit funkci určité finanční rezervy, kterou využijete jako alternativu k půjčce před výplatou. Většina bank nabízí v rámci přečerpání účtu bezúročné období, kdy můžete vypůjčenou částku splatit úplně zdarma. Jakmile se vám to však nepodaří, je kontokorent rovněž zatížen poměrně vysokou úrokovou sazbou.

Pokud samozřejmě nemáte dostatečnou bonitu, abyste získali nárok na bankovní kontokorent, mohou podobnou službu nabízet i půjčky před výplatou. Žádost o půjčku je velmi snadná, peníze čerpáte na účet téměř okamžitě a pokud půjčku splatíte dle splátkového kalendáře nepřeplatíte ani příliš významnou částku na úrocích a poplatcích.

Nebojte se porozhlédnout po dalších alternativách

Nemusíte okamžitě předpokládat, že nezískáte vhodnější půjčku i někde jinde – a to ani v případě, že máte špatnou bonitu nebo záznamy v registrech dlužníků. Jaké máte další alternativy?

Jistá půjčka bez registru

Výběr ověřených a nejlépe hodnocených nebankovních půjček online. Půjčit si můžete bez registru i vy.

Půjčka na občanku

Žádné složité vyřizování. Vše co potřebujete pro rychlé sjednání půjčky je občanský průkaz.

Back To Top