skip to Main Content

Máte záznam v registru dlužníků a obáváte se, že vám nikde nepůjčí? Nevěšte hlavu a využijte služeb soukromé finanční společnosti. Mnoho z nich dnes poskytuje peníze i bez prověřování registrů dlužníků. Nezajímají se o vaše minulé ani současné závazky. Půjčky se tedy více zakládají na důvěře a vy máte možnost dosáhnout na více peněz i na zajímavé úroky zároveň.

Půjčka před výplatou bez registru

Kdy se vyplatí půjčka půjčka před výplatou bez registru

O tuto půjčku před výplatou ihned můžete žádat tehdy, když nutně nepotřebujete mít finanční úvěr u své banky. Když potřebujete rychle peníze (například před výplatou, na nákup zlevněného spotřebiče apod.), získáte je jen se soukromou finanční společností. Půjčka od banky je většinou záležitostí na několik týdnů. Jestliže jste si navíc vědomi svých starších restů, není nutné na ně upozorňovat. Pokud by instituce, která vám půjčuje peníze, vyhodnotila vaši finanční situaci nepříznivě, je možné, že byste k půjčce potřebovali ještě ručení.

Pro koho jsou půjčky před výplatou a bez registru určeny

Rychlá půjčka bez registru SOLUS je opravdu pro každého, nejen pro pracující lidi. Potěší rovněž studenty, důchodce, maminky a tatínky na mateřské nebo nezaměstnané. Jelikož se neprověřují záznamy, jsou peníze poskytovány rychle. U mnoha finančních společností si můžete vybrat, zda si je necháte zaslat na bankovní účet nebo jestli je pro vás výhodnější jejich výplata v hotovosti. Zde doporučujeme služby takové společnosti, která vám peníze poskytne na ruku, jelikož to bude mnohem rychlejší než výplata poštovní poukázkou.

Účelové i neúčelové půjčky

Před výplatou jsou nejvhodnější neúčelové půjčky, u kterých nemusíte dokládat, na co jste vyčerpané peníze použili. Účelové úvěry jsou naopak vhodné třeba na koupi automobilu nebo na financování nemovitosti. S penězi bez doložení účelu můžete zaplatit nájem, nákup potravin nebo nezbytné vybavení do své domácnosti. Nemusíte si hlídat faktury ani účtenky.

Jaké jsou výhody těchto půjček?

  • Bleskové schválení a odeslání peněz na účet
  • Možnost získání první půjčky zcela zdarma
  • Půjčku získáte bez zdlouhavých kontrol registrů
  • Nemusíte nikomu dokládat svůj příjem
  • Výhodný bonusový program pro stálé klienty
Back To Top