skip to Main Content

Na finančním trhu můžete vybírat z celé škály úvěrových produktů. Jsou tu připraveny mikropůjčky, spotřebitelské úvěry, kreditní karty nebo hypotéky. Patří sem také půjčky před výplatou, o které mají obvykle zájem lidé, jejichž měsíční příjmy jsou příliš nízké. O tyto půjčky můžete zažádat na začátku i na konci měsíce. Jejich velkou výhodou je flexibilní splatnost, která může trvat až 31 dní.

Kdo je žadatelem o půjčky před výplatou

Tyto půjčky jsou primárně určeny pro všechny pracující osoby. O půjčku můžete požádat jako zaměstnanec nebo podnikatel. Peníze využijete na financování svých běžných výdajů – například na nákupy potravin, platby nájmu nebo hypotéky, energií a dalších poplatků spojených s bydlením. Půjčka před výplatou představuje výhodné řešení pro každého, kdo nemá dostatečné úspory nebo s nimi nechce manipulovat.

Půjčky před výplatou i bez 1 Kč

Oblíbené jsou půjčky před výplatou bez nutnosti platit 1 Kč. Tento poplatek se většinou spojuje s ověřováním bankovního účtu. Ne ale všechny finanční společnosti ho vyžadují. Půjčku tedy můžete získat i zcela bez poplatků před jejím schválením. Jestliže si nejste jisti seriózností společnosti, u které žádáte, je pro vás půjčka bez 1 Kč ideální volbou. Peníze si můžete nechat převést na svůj účet nebo zaslat v hotovosti.

Výše a splatnost půjčky před výplatou

Výše půjčky před výplatou se pohybuje od 500 až do 30 000 Kč. Jedná se o půjčku, která se řadí mezi mikropůjčky, jelikož je poskytována na menší finanční obnos a i její splatnost je kratší než u běžného úvěru. Jako noví žadatelé máte většinou nárok na částku do 5 000 Kč, se kterou se často nepojí ani nutnost podpisu smlouvy. Splatnost činí maximálně 30 nebo 31 dní. Pokud vám ale výplata nedorazí včas nebo ji budete muset použít k jinému účelu, máte možnost si splatnost i několikrát prodloužit. Zde už záleží jen na finanční společnosti, jakou si vyberete.

Back To Top