skip to Main Content
Inzerce půjček zdarma bez podvodů a bez poplatků

Říkáte si, že nemáte dostatečný měsíční příjem, abyste dosáhli na zajímavou půjčku? Vězte, že při žádosti o ni to vůbec nemusí vadit. V současnosti se běžně poskytují i půjčky bez doložení příjmu. Většinou mají nebankovní charakter a jelikož není potřeba předkládat téměř žádné dokumenty, tak se poskytují ihned – na počkání. Půjčku bez příjmu si můžete nechat vyplatit hotově (poukázkou, na ruku) nebo na bankovní účet.

Půjčka i pro osoby bez příjmu

Na půjčku bez doložení příjmů dosáhne opravdu každý. Dejte si však pozor, abyste půjčku měli jak splácet. Pokud nebudete hradit své závazky, může se stát, že dostane vysokou pokutu a dostanete se až do exekuce. O půjčku obecně mohou žádat všechny pracující osoby (zaměstnané na hlavní i vedlejší pracovní poměr, podnikatelé), dále studenti a důchodci, maminky a tatínkové na mateřské dovolené. Půjčky pro nezaměstnané mohou využit lidé, kteří pobírají sociální dávky.

Poskytovaná výše finančních prostředků

Nebankovní půjčky bez doložení příjmů se obvykle poskytují na nižší finanční částky. Například můžete zažádat o mikropůjčku do 5 000 Kč, ke které mnohdy není potřeba předložit ani občanský průkaz a finanční společnost se obejde rovněž bez podepsané smlouvy. Sami si zvolíte, jak peníze obdržíte a jak je splatíte. O tyto půjčky můžete žádat i opakovaně. Doložení příjmu nemusí být nutností ani u hypotéky nebo spotřebitelského úvěru, který financuje bydlení nebo koupi osobního automobilu.

Doba schválení půjčky bez doložení příjmů

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu může být schválena ihned. Požádejte o ni v pracovní den a budete mít jistotu, že nejdéle za 2 pracovní dny obdržíte své peníze. Stejně tak mohou být odeslány a doručeny ještě ten samý den. Žádat můžete online, přes SMS a někdy i přímo osobně na pobočce. Schvalovací proces těchto půjček je velmi jednoduchý. Navíc pokud máte s vybranou finanční společností již dobré zkušenosti, rozhodně se nemáte čeho obávat.

Back To Top