skip to Main Content
Inzerce půjček zdarma bez podvodů a bez poplatků

Půjčku ve výši 5 000 Kč můžete získat téměř okamžitě. Požádejte o ni u nebankovní finanční společnosti, která nevyžaduje doložení vašeho měsíčního příjmu, neprohlíží záznamy v registrech dlužníků a často se obejde i bez dokladu totožnosti. Akční půjčky můžete využít v kterémkoliv roční období. Výhodné podmínky se nabízejí novým i stávajícím klientům, kteří již od finanční společnosti čerpali nějakou půjčku.

Crediton půjčka ihned

CreditOn půjčka
Pět bodů

Částka
1 000 – 20 000 Kč

Splatnost
7 – 31 dní

Do 5 000 Kč i bez smlouvy

Jako noví klienti můžete získat výhodnou půjčku do 5 000 Kč i bez smlouvu. K takto nízké částce není potřeba žádný doklad. Pokud tedy žádáte, jen si podrobně přečtěte obchodní podmínky společnosti, abyste nebyli překvapeni nečekanými poplatky. U vyšší částky je podpis smlouvy již nezbytností, stejně jako při opakovaných žádostech. První půjčku však můžete získat ihned převodem na bankovní účet nebo výplatou v hotovosti.

Bez zbytečných poplatků

O půjčku žádáte online, přes SMS nebo osobně. Vždy ale vidíte, jaké poplatky přesně zaplatíte. Najděte si podrobný sazebník, který si dobře nastudujte. Vyřízení půjčky bývá zcela zdarma a před jejím schválením často nemusíte vynaložit ani 1 Kč. Zpoplatněny jsou různé nadstandardní služby, jako prodloužení splatnosti půjčky, odložení splátek apod. Úrok je tím vyšší, čím déle máte peníze vypůjčené. Pokud je splatíte předčasně, mnohdy se ani nesetkáte s žádnými poplatky. Jakmile půjčku splatíte, můžete žádat o další.

5 000 Kč pro každého

Půjčky v této výši jsou oblíbené mezi pracujícími lidmi, kterým chybí peníze do výplaty. Jsou vhodné i pro studenty nebo maminky na mateřské, které si nevystačí se svým měsíčním příjmem. O půjčky mohou žádat také nezaměstnaní. Pokud ale nemáte práci, dobře si propočítejte, zda jste schopni půjčku včas splatit. Jestliže splácet nebudete, hrozí vám exekuce a zabavení osobního majetku. Vhodnou půjčku najdete i díky zkušenostem dalších klientů, kteří se o ně dělí na internetu.

Back To Top