skip to Main Content
Krátkodobá mini půjčka do 20 000 Kč
Parametry půjčky

Částka:
500 – 20 000 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

Délka vyřízení:
5 minut

První půjčka zdarma:
Ano

RPSN:
od 0 %

Informace o krátkodobé půjčce

Chcete si půjčit drobný finanční obnos na kratší dobu? Nechcete být dlouhodobě zatížení úvěrem a máte v úmyslu půjčku rychle splatit? Nechcete se obtěžovat s dokládáním účelu půjčky, prokazováním příjmu a dalšími nepříjemnostmi? Jste na správném místě. Pojďme si představit krátkodobé půjčky.

Co je to krátkodobá půjčka

Krátkodobá půjčka je druh úvěru, který si žadatelé zřizují jako podporu v okamžiku dočasného osobního finančního nedostatku. Jelikož se jedná o druh úvěru, předpokládá se splacení jistiny s úroky do daného data splatnosti, což je obvykle do jednoho měsíce od čerpání úvěru.

Krátkodobé půjčky jsou vhodné nejen pro fyzické osoby ale i živnostníky a další drobné podnikatele, kteří se ocitli v dočasném a náhlém problému s finančními prostředky. Peníze obvykle můžete čerpat velmi rychle, krátkodobou půjčku charakterizuje nižší úvěrový rámec a nemusíte prokazovat účel vaší půjčky.

Proč využít krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se může hodit k pokrytí naléhavých výdajů a zapomenutých účtů. Krátkodobé půjčky bývají k dispozici rychle, protože jsou nezajištěné, neúčelové a obvykle vyžadují pouze minimální kontrolu bonity žadatele. O půjčku můžete obvykle požádat online a rozhodnutí o tom, zda vám byla půjčka schválena se dozvíte do několika minut. Čerpání finančních prostředků je posléze taky téměř okamžité.

Stále váháte, zda pro vás bude krátkodobá půjčka to pravé? Pojďme si projít hlavní výhody krátkodobých půjček:

Hlavní výhody

 • Krátká doba úročení – Vzhledem k tomu, že krátkodobé půjčky je třeba splatit přibližně do jednoho měsíce, je celková částka přeplacená na úrocích nízká. V porovnání s dlouhodobými půjčkami může být výše zaplacených úroků zanedbatelná.
 • Rychlé čerpání peněz – Tyto půjčky jsou ve srovnání s dlouhodobými úvěry považovány pro věřitele za méně rizikové, protože mají kratší dobu splatnosti. Je méně pravděpodobné, že se schopnost dlužníka splácet úvěr v krátkém časovém horizontu výrazně změní. Doba, kterou potřebuje věřitel k uzavření smlouvy, je tedy kratší. Dlužník tak může rychleji získat potřebné finanční prostředky.
 • Snadné získání půjčky – Krátkodobé půjčky jsou záchranou jednotlivců, kteří jsou „trestáni“ za nižší bonitu. Požadavky na tyto půjčky jsou obecně snadněji splnitelné, mimo jiné proto, že jsou tyto půjčky obvykle na relativně malé částky ve srovnání s částkami, které se obvykle půjčují dlouhodobě.
 • Nižší stres – Dlužit peníze po dlouhou dobu a sledovat narůstání úroků si vybírá emocionální a psychickou daň. S krátkodobou půjčkou splatíte svůj dluh mnohem rychleji a zbavíte se této zátěže.
 • Žádná zástava ani dokládání účelu půjčky – Krátkodobé půjčky nevyžadují jako zástavu žádný váš majetek. Zároveň lze vypůjčené peníze použít, jak uznáte za vhodné.
Rychlá krátkodobá půjčka s radostí

Jaké existují typy krátkodobých mini půjček

Krátkodobých mini půjček existuje celá řada a rozdělují se zejména dle požadavků kladených na potenciálního žadatele o úvěr. Pojďme si projít nejobvyklejší typy mini půjček, ať víte, co můžete od jednotlivých finančních produktů očekávat.

Krátkodobá půjčka ihned na účet

Potřebujete-li si půjčit ve velmi krátké době nižší částku, můžete využít krátkodobé půjčky ihned na účet. Jedná se o rychlou krátkodobou bezhotovostní půjčku. Schválení úvěru obvykle probíhá velmi hladce, přičemž peníze žadatel obdrží obratem. Nejsou kladeny příliš vysoké požadavky na bonitu klienta, pokud však budete schopní doložit svůj příjem, můžete získat výhodnější úvěrové podmínky. Žadatelé s negativními záznamy v registrech dlužníků však mohou být zamítnutí.

Krátkodobá půjčka bez doložení příjmu

Další z nejobvyklejších typů krátkodobých půjček je krátkodobá půjčka bez doložení příjmu. Nižší úvěrový rámec, peníze okamžitě na účtu a možnost žádat o půjčku online. Co dalšího můžete od tohoto úvěru očekávat? Žádají o něj obvykle lidé, kteří nemůžou nebo nechtějí prokazovat své příjmy. Jedná se tak o OSVČ, které optimalizují své daňové přiznání, důchodce, maminky na mateřské dovolené nebo studenty či jiné žadatele pracující na dohodu o provedení práce (DPP) či dohodu o pracovní činnosti (DPČ).

Krátkodobá půjčka bez registru

Vůbec nejdostupnější typ krátkodobého úvěru je půjčka bez registru. Nejenomže nebudete muset prokazovat své příjmy nebo účel úvěru. Krátkodobou půjčku bez registru mohou získat i žadatelé s problémovou úvěrovou historií – negativními záznamy v registrech dlužníků. Tito věřitelé do registrů dlužníků nahlížejí, nicméně drobné prohřešky v úvěrové historii pro ně nejsou problémem.

Časté dotazy

Kdo může žádat o krátkodobou mini půjčku?

O krátkodobou mini půjčku může žádat takřka kdokoliv – zaměstnanci, živnostníci, podnikatelé, maminky na mateřské dovolené, důchodci i studenti.

Kolik peněz si s krátkodobou mini půjčkou mohu půjčit?

S krátkodobou mini půjčkou si můžete půjčit 500 – 8 000 Kč. Úvěr tak lze využít na úhradu menších výdajů, pokud potřebujete peníze rychle.

Za jak dlouho budu muset peníze splatit?

Délku splatnosti krátkodobé mini půjčky si můžete flexibilně nastavit. Splácet ji lze 1-30 dnů.

Chcete informaci o zdroji mých příjmů, znamená to, že budu muset dokládat svůj příjem?

Svůj příjem dokládat nemusíte, jedná se o informativní sdělení, stejně jako informace o výši vašeho čistého měsíčního příjmu. Vzhledem k tomu, že je třeba disponovat příjmem, abyste mohli půjčku bez problému splatit, doporučujeme odpovídat na tyto otázky pravdivě.

Co všechno může být zdrojem mého příjmu?

Krátkodobá mini půjčka je vhodná téměř pro každého, proč? Zdroj vašich příjmů může být téměř jakýkoliv – hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, OSVČ, důchod, mateřská dovolená, sociální dávky, úspory atd.

Nevyhovuje krátkodobá mini půjčka vašim potřebám? Zde jsou podobné nabídky:

Zaplo půjčka – Velmi oblíbená krátkodobá půjčka s výší úvěru do 30 000 Kč a splatností od 7 do 30 dní. Nový žadatelé mohou získat první půjčku zdarma – bez úroků a poplatků – až do výše 16 000 Kč. Velmi flexibilní a rychlá krátkodobá půjčka Zaplo umožňuje čerpat peníze jak bezhotovostně na účet, tak hotovostně prostřednictvím výběru v síti trafik GECO.

Creditstar půjčka – Creditstar opět nabízí výhodnou první půjčku zdarma pro nové klienty ve výši až 7 000 Kč. Další půjčku již zpoplatněnou si můžete sjednat až do výše 19 000 Kč a splácet ji můžete 5–90 dní. Nemůžete-li si dovolit vyšší jednorázovou splátku půjčky, splácení Creditstar půjčky si lze rozložit do více plateb.

Plus půjčka – Potřebujete získat peníze už do 10 minut? Velmi rychlou a snadnou žádost o úvěr nabízí plus půjčka, kterou si lze sjednat online ve výši od 500 do 8 000 Kč. Žádné papírování, dokládání účelů půjčky ani dokazování příjmu. Plus půjčku můžete splácet 1-30 dní.

Ferratum půjčka – Potřebujete-li si půjčit vyšší krátkodobou půjčku, může pro vás být vhodnou volbou Ferratum půjčka, která nabízí úvěrový limit až 80 000 Kč. Maximální doba trvání takového úvěru je přitom na dobu neurčitou – flexibilní půjčku můžete splácet, jak vám vyhovuje. Čím déle budete splácet, tím více přirozeně zaplatíte na úrocích a poplatcích.

Jak vybrat nejlepší a nejvýhodnější půjčku

Krátkodobé půjčky mohou být cenově dostupnou alternativou ke kreditním kartám a pomohou vám financovat drobné a náhlé životní náklady. Je velmi důležité, abyste měli jasný plán splácení. Abyste měli jistotu, že si berete tu nejlepší a nejvýhodnější půjčku vyhovující vašim potřebám, měli byste si odpovědět na následující otázky.

 1. Kolik peněz potřebujete? První krokem výběru nejlepší krátkodobé půjčky je zjistit, kolik peněz vlastně potřebujete.
 2. Hotovost nebo na účet? Chcete poslat peníze od věřitele přímo na účet, nebo dáváte přednost hotovostní půjčce?
 3. Jak dlouho chcete splácet? Budete schopní půjčku splatit okamžitě, nebo si chcete splácení úvěru rozložit do více plateb?
 4. Jak rychle potřebujete peníze? Někteří poskytovatelé krátkodobých půjček vám půjčí doslova za pár minut, jiným může sjednání úvěru a čerpání peněz trvat i více než 24 hodin.
 5. Kolik zaplatím na úrocích a poplatcích? Víte-li, kolik si chcete půjčit, na jak dlouhou dobu a kdy peníze potřebujete, je vhodné využít srovnání půjček a vybrat si variantu, která vám nabízí vzhledem k vašim potřebám ty nejvýhodnější úvěrové podmínky.
 6. Mohu si dovolit splátku půjčky? Jakmile zjistíte své možnosti, musíte si být jistí, že budete půjčku schopní bez problému splatit.
 7. Jaké jsou moje další možnosti? Pokud vám žádná z nabídek půjček nevyhovuje, máte ještě nějaké další krátkodobé alternativy? V závislosti na vaší bonitě můžete popřemýšlet například o kreditní kartě, kontokorentu nebo jiném typu revolvingového úvěru.
Back To Top