skip to Main Content
Inzerce půjček zdarma bez podvodů a bez poplatků

Inzerce půjček od soukromých osob

Hledáte výhodnou půjčku? Chybí vám peníze do výplaty nebo schází hotovost na běžné výdaje vaší domácnosti? Využijte specializované inzerce půjček, ve které najdete zajímavé nebankovní půjčky pro zaměstnance, živnostníky a další skupiny obyvatel. V inzerci půjček si vybere opravdu každý, kdo má hluboko do kapsy. Najdete zde půjčky s výhodným úročením, úvěry bez prověřování záznamů v registrech nebo bez doložení výše měsíčního příjmu.

Sjednejte si rychlou půjčku ještě dnes

Velkou výhodou nebankovních půjček je rychlost jejich sjednání. U mnoha finančních společností můžete požádat ještě dnes a peníze si na svůj běžný účet nechat převést třeba hned zítra. Mnohdy máte i možnost výplaty peněz v hotovosti. Pokud nevyužíváte bankovní účet nebo potřebujete mít peníze v bankovkách, určitě tento způsob doporučujeme. V inzerci půjček najdete u všech úvěrů podrobné informace a snadno tak zjistíte, jaká půjčka podporuje jaký typ vyplácení.

Crediton půjčka ihned

CreditOn půjčka
Pět bodů

Částka
1 000 – 20 000 Kč

Splatnost
7 – 31 dní

EveryDay plus

EveryDay Plus
Pět bodů

Částka
100 – 50 000 Kč

Splatnost
1 – 60 dní

Půjčka od Zaplo

Zaplo půjčka
Pět bodů

Částka
1 000 – 30 000 Kč

Splatnost
7 – 30 dní

Mikropůjčky i hypoteční úvěry

Dnes si můžete půjčit téměř na cokoliv. Existuje řada zajímavých nebankovních a bankovních produktů, které vyjdou vstříc vašim individuálním požadavkům. Oblíbeným produktem jsou SMS půjčky, v rámci nichž můžete získat průměrně 20 000 Kč s jednorázovým splacením. V inzerci půjček se nacházejí výhradně mikropůjčky od spolehlivých finančních společností. Velmi oblíbené jsou také spotřebitelské úvěry, u kterých nemusíte dokládat účel čerpání finančních prostředků. Jejich výše se pohybuje v desítkách až stovkách tisíc korun a splácení je průběžné.

TIP: Další půjčky od soukromých osob najdete na webu Půjčkotéka.cz.

Kdo může žádat o nebankovní půjčku

Inzerce půjček zahrnuje nabídky a poptávky. Pokud nenajdete vhodnou půjčku, můžete se pokusit ji sami poptat. Ať už pracujete nebo studujete, jste na mateřské nebo v důchodu, nyní máte možnost získat zajímavou půjčku, která možná vyřeší i vaše dlouhodobé finanční problémy. Vždy si však půjčujte zodpovědně a nezapomeňte půjčku řádně splatit. Jinak byste se mohli dostat do vážných problémů.

Creditstar půjčka recenze

Creditstar půjčka
Pět bodů

Částka
1 000 – 25 000 Kč

Splatnost
5 – 180 dní

COOL Money

COOL Money půjčka
Pět bodů

Částka
10 000 – 300 000 Kč

Splatnost
1 – 84 měsíců

OneCredit půjčka

OneCredit půjčka
Pět bodů

Částka
1 000 – 600 000 Kč

Splatnost
1 – 84 měsíců

Back To Top