Půjčka od soukromé osoby

Láká vás půjčka od soukromé osoby? Zjistili jste, že vám v bance nepůjčí a k finančním společnostem nemáte dostatečnou důvěru? Půjčky od soukromé osoby můžete samozřejmě využít. Dobře si ale promyslete podmínky, za kterých si peníze vypůjčíte. Dejte si pozor, aby se nejednalo o nějakou lichvu, která by se vám nevyplatila a přivedla vás akorát ještě do větších finančních problémů. Půjčit si takto můžete od svých známých i od úplně cizích lidí.

Až 16 000 Kč získáte už do 15 minut zde →
Sjednejte si bleskovou půjčku před výplatou od Zaplo.cz. Nyní akce - první půjčka je zdarma.

Výhody půjčky od soukromé osoby

Tato forma půjčky je výhodná především pro ty z vás, kteří vědí, že na půjčky ve své bance nemají z nějakého důvodu nárok. Někdo nemá šanci uspět kvůli záznamu v registru dlužníků, jiný zase dle banky nemá dostatečný příjem. Je zde stanoveno životní minimum, které určuje výši půjčky i jednotlivých splátek. Pokud vám stačí o pár tisíc méně na život, můžete si samozřejmě dovolit vyšší půjčku, s tímto aspektem ale banka vůbec nepočítá.

Rychlé schválení a okamžité čerpání

Půjčka od soukromé osoby má celou řadu předností. Další z nich je třeba to, že vaše žádost neprochází žádným složitým systémem posuzování a její schválení je tedy okamžité. Soukromé osobě nemusíte většinou prokazovat svůj příjem, bude vám věřit, že jste schopni půjčku včas a řádně splatit. Půjčit si takto můžete desítky i stovky tisíc korun, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy.

Půjčka od soukromé osoby na směnku

Půjčka od soukromé osoby bez podvodu se často kombinuje se směnkou – cenným papírem, který se používá k zajištění půjčky. Váš věřitel tak bude mít větší jistotu, že půjčku zvládnete včas splatit a podmínky, které u něj získáte, budou pro vás mnohdy mnohem výhodnější. Půjčky na směnku od soukromé osoby se rozhodně nemusíte obávat. Hledejte na internetu různé diskuze, ze kterých se dozvíte zkušenosti s konkrétním člověkem. Pokud budou jen pozitivní nebo nenajdete žádné výsledky, bez obav si můžete půjčit.